+48 696 105 839
+48 696 105 839

Edyta Olszewska

✔ mgr wychowania fizycznego
Akademia Wychowania Fizycznego (Warszawa, 2000r.)

✔ doradca żywieniowy
studia podyplomowePoradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka” (Warszawa, 2013r)

✔ instruktor fitness (od 1999r.)

edukacja w szkołach fitness:
Reebok University, ISFS, Masters, Open Mind, PFA, Tribal Fitness School

✔ IFAA Personal Trainer
International Fitness & Aerobic Academy (Warszawa, 2016r.)

✔ instruktor kulturystyki
Polska Akademia Sportu (Warszawa, 2011r.)

✔ masażysta
Medikon, (Warszawa 1999r)

✔ menedżer sportu
studia podyplomowe “Organizacja i Zarządzanie w Kulturze Fizycznej (Warszawa, 2006r.)

certyfikaty

edyta-olszewska_trener

Dlaczego KaloKagathia?

Kalokagathia (stgr. „kalos kagathos” –  dosł. „piękny i dobry”)   to ideał wychowania w starożytnej Grecji, wyrażający się w doskonałości duchowej i cielesnej, która miała uzewnętrzniać się zarówno w sprawności i wytrzymałości fizycznej, jak i w zaletach umysłu i charakteru moralnego wychowanka.

 

Moja filozofia życiowa jest w dużej mierze zgodna z ideami kalokagathii. Wciąż doskonalę się w wielu dziedzinach, wyznaczam cele i  pokonuję kolejne stopnie w rozwoju osobistym. Regularnie wychodzę ze strefy komfortu, odkrywam nowe możliwości i przecieram ścieżki moim podopiecznym oraz najbliższym. Również w pracy opieram się na holistycznym podejściu do człowieka, ponieważ tylko taka droga prowadzi do upragnionego celu.
ODŻYWIANIE – TRENING – MOTYWACJA – to filary, na których ja się opieram.

 

Jestem osobą wszechstronną i interesuje mnie wszystko, co jest związane z człowiekiem i jego funkcjonowaniem. Zaczęło się niewinnie, od medycyny chińskiej do poduszki i kursu masażu w 1999r., a potem nastąpiła lawina doświadczeń związanych z fitnessem i sportami sylwetkowymi, a wisienką na moim zawodowym torcie jest dietetyka kliniczna, którą fascynuję się od 2013r. Terapia dietą jest idealnym uzupełnieniem pracy nad ciałem i duszą, a rozsądne połączenie treningu i odpowiedniego systemu żywienia wyznacza granicę pomiędzy zwyczajną utratą kilogramów, a transformacją sylwetki.

POTRZEBUJESZ MENTORA?